4 sposoby na to, by praca w domu była bardziej komfortowa

4 sposoby na to, by praca w domu była bardziej komfortowa

Ponieważ tysiące osób nadal pracuje w domu, wiele z nich zdążyło już wyrobić sobie produktywne nawyki wykonywania zadań. Jednak wraz z początkiem nowej pory roku, dzielimy się kilkoma naszymi ulubionymi sposobami na to, by życie w domu stało się bardziej przytulne, a jednocześnie równie produktywne na jesień.

Zapal świecę o zapachu jesieni

Nic tak nie kojarzy się z jesienią, jak zapach przypraw dyniowych, jabłek i wanilii. Bez względu na to, jaki zapach wybierzesz, praca z kojącym zapachem w powietrzu może pomóc Ci poczuć się bardziej zrelaksowanym, a w niektórych przypadkach nawet bardziej produktywnym. Badania wykazały, że że zapachy świec, takie jak mięta pieprzowa i cynamon, mogą stymulować zmysły poznawcze, zwiększając czujność i poprawiając pamięć.

Noś okulary blokujące niebieskie światło

Wygodna para okularów to konieczność podczas pracy w domu. Najlepszym wyborem dla zdrowego i szczęśliwego wzroku jest para soczewek BluTech, które blokują niebieskie światło z urządzeń cyfrowych bez zniekształcania kolorów. Codzienne noszenie okularów blokujących niebieskie światło może zmniejszyć cyfrowe zmęczenie oczu, znużenie, a nawet bóle głowy. Okulary blokujące niebieskie światło powinny być niezbędne nie tylko jesienią, ale przez cały rok, aby zapewnić sobie większy komfort noszenia okularów.

Stwórz listę utworów na czas pracy w domu

Spędzanie wielu godzin przy biurku może stać się o wiele przyjemniejsze, gdy w tle gra ulubiona muzyka. Stworzenie listy odtwarzania z ulubionymi utworami, które nie są zbyt głośne ani rozpraszające, to świetny sposób na wprowadzenie odrobiny komfortu i ożywienia do swojego miejsca pracy. Muzyka może nie tylko poprawić nastrój, ale także złagodzić niepokój i poprawić koncentrację.

Noś wygodną odzież

Prawdopodobnie najwspanialszym aspektem pracy w domu jest możliwość pozostania w piżamie przez cały dzień, jeśli tylko zechcesz. Od wygodnych spodni dresowych i ulubionej koszulki po miękkie skarpetki i flanelę - noszenie tego, co sprawia, że czujesz się najwygodniej, może dodać element relaksu do Twojego dnia pracy.

Znajdź BluTech w pobliżu

Partnerem naszego serwisu jest strona AVM4You.pl, hurtownia optyczna z dużym wyborem okularów antyrefleksyjnych.

kontakt@chustomania.pl