Cienie na migrenę - 21 czerwca

Cienie na migrenę - 21 czerwca

Ponad 1 miliard ludzi na całym świecie cierpi na migrenę.

Co roku, 21 czerwca, globalna kampania uświadamiająca zachęca wszystkich do okazania wsparcia osobom cierpiącym na migrenę.

Udział w niej jest prosty!

Krok 1. 21 czerwca, w Dniu Solidarności z Osobami Chorującymi na Migrenę, załóż okulary, aby pokazać, że zależy Ci na osobach cierpiących na migrenę.

Krok 2. Zrób sobie zdjęcie w okularach przeciwsłonecznych i nie zapomnij zaprosić do zabawy swoich przyjaciół, rodzinę i współpracowników.

Krok 3. Zamieść swoje zdjęcie w mediach społecznościowych z hashtagiem #ShadesForMigraine i zachęć 3 znajomych, aby też wzięli udział!

Krok 4. Obserwuj, jak pomnaża się Twój wpływ!

Wszystko zaczęło się w 2017 r., gdy organizacja Associate of Migraine Disorders stworzyła to globalne wydarzenie, aby pomóc w szerzeniu świadomości i współczucia dla osób żyjących z chorobą migrenową.

Często osoby cierpiące na migrenę używają okularów przeciwsłonecznych lub przyciemnianych soczewek, aby zaradzić wrażliwości na słońce i światło, która jest związana z migreną. Okulary przeciwsłoneczne i soczewki blokujące światło niebieskie mogą przynieść bardzo potrzebną ulgę w bólu.

Oprócz ulgi w bólu związanym z nadwrażliwością, soczewki blokujące światło niebieskie wspomagają zdrowie oczu, wpływając na ilość promieniowania UV i światła niebieskiego, na które narażone są oczy podczas przebywania na słońcu.

Biorąc pod uwagę fakt, że migrena jest trzecią najczęściej występującą chorobą na świecie, konieczne jest proaktywne podejście, aby zapewnić jak największą ulgę.

Nosząc soczewki BluTech, osoby cierpiące na migrenę mogą doświadczyć zmniejszenia liczby ataków, ulgi w bólach głowy i zmęczenia oczu związanego z działaniem światła, a jednocześnie mogą prowadzić codzienne życie bez stresu związanego z brakiem ochrony przed zbliżającym się epizodem choroby.

A więc śmiało! Kup parę okularów przeciwsłonecznych lub soczewki BluTech i przygotuj się na 21. dzień!

Aby uzyskać więcej informacji na temat Shades for Migraine, sprawdź tutaj: https://www.shadesformigraine.org/

Znajdź BluTech w pobliżu

Partnerem naszego serwisu jest strona AVM4You.pl, hurtownia optyczna z dużym wyborem okularów antyrefleksyjnych.

kontakt@chustomania.pl