Czym są soczewki BluTech?

Czym są soczewki BluTech?

Być może słyszałeś o szkodliwych promieniach niebieskiego światła i znacznym zagrożeniu, jakie mogą one stanowić dla Twoich oczu i cyklu snu. BluTech Lenses chce przekazać Ci kilka dodatkowych informacji o tym, kim jesteśmy i komu nasze soczewki mogą pomóc.

Soczewki BluTech są przeznaczone dla osób w każdym wieku - dzieci, nastolatków i dorosłych. Są przeznaczone dla każdego, kto regularnie korzysta z urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony, komputery, płaskie telewizory i tablety, przez kilka godzin dziennie. Zaprojektowane, aby pomóc zmniejszyć obciążenie oczu, zmęczenie i dyskomfort, soczewki BluTech oferują ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym i niebieskim, pomagają zwiększyć percepcję głębi i poprawić kontrast. Mogą nawet pomóc w poprawie widzenia nocnego.

Soczewki BluTech zostały zaprojektowane tak, aby naśladować żółte i brązowe pigmenty naturalnej soczewki, filtrując wysokoenergetyczny ultrafiolet i niebieskie fale.

Soczewki do użytku wewnętrznego mają za zadanie chronić oczy przed typami światła występującymi w urządzeniach elektronicznych i lampach fluorescencyjnych - stąd światło niebieskie. Soczewka zewnętrzna ma za zadanie pomóc w filtrowaniu niebieskiego światła i promieni UV podczas przebywania na zewnątrz.

Wielu okulistów posiada obecnie soczewki BluTech. Wraz z otaczającą nas technologią, ważne jest, aby medycyna oferowała opcje, które pomogą utrzymać nasze oczy w bezpiecznym i komfortowym stanie. Podczas gdy niebieskie światło na zewnątrz - w kontrolowanych ilościach - jest uważane za "naturalne", nie ma nic naturalnego w sztucznym niebieskim świetle emitowanym przez urządzenia elektroniczne. Dodatkowo, okuliści mogą polecić soczewki BluTech dla pacjentów, którzy mają trudności z prowadzeniem samochodu w nocy. Pomagają one zredukować odblaski w światłach reflektorów, ułatwiając ludziom dokonywanie szybkich korekt i ocen w trakcie jazdy.

Większość osób noszących soczewki BluTech mówi, że ich oczy potrzebują kilku godzin na dostosowanie się, kiedy zaczynają nosić nowe okulary. Po pierwszym dniu nie zwracają już uwagi na ocieplający odcień. Użytkownicy mówią również, że BluTech Lenses ułatwiają im czytanie ekranów, a jasność ekranu nie wpływa na nich.

Dodatkowo, BluTech Lenses są również polecane dla pacjentów po operacji zaćmy, aby pomóc z jasnością i odblaskami, których doświadczają po operacji.

Znajdź BluTech w pobliżu siebie

Partnerem naszego serwisu jest strona AVM4You.pl, hurtownia optyczna z dużym wyborem okularów antyrefleksyjnych.

kontakt@chustomania.pl