Zwiększ poziom ochrony swoich okularów przeciwsłonecznych tego lata

Zwiększ poziom ochrony swoich okularów przeciwsłonecznych tego lata

Od plaż po grilla - lato to najlepsza pora roku, by korzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu. Dłuższe dni i ciepła pogoda oznaczają, że miliony Amerykanów będą spędzać mniej czasu w zamkniętych pomieszczeniach przed ekranami i urządzeniami cyfrowymi.

Może się wydawać, że jest to chwilowa ulga od szkodliwego wpływu niebieskiego światła, ale niekoniecznie tak jest. W końcu to słońce emituje większość niebieskiego światła, na które narażone są nasze oczy. Dlatego, zanim sięgniesz po byle jakie okulary, pomyśl o dodatkowej ochronie swoich oczu.

Dlaczego chronimy oczy przed słońcem?

Słońce jest głównym źródłem szkodliwego promieniowania UV i intensywnego światła niebieskiego, które zmniejsza ostrość widzenia i może potencjalnie uszkodzić siatkówkę. Wszystkim nam od najmłodszych lat mówi się, aby nie patrzeć bezpośrednio w słońce, ale emitowane przez nie światło jest tak silne, że ludzie powinni nosić okulary przeciwsłoneczne nawet wtedy, gdy światło jest mniej bezpośrednie i odbija się od otaczającej nas atmosfery.

Być może już teraz instynktownie nosisz okulary przeciwsłoneczne, aby chronić oczy przed promieniami UV, ale co z całym światłem niebieskim? Czy Twoje okulary przeciwsłoneczne chronią przed nimi?

Zwiększanie poziomu okularów przeciwsłonecznych

W dzisiejszych czasach każda para okularów przeciwsłonecznych warta swojej wagi w plastiku powinna chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ale tego lata pójdź o krok dalej i dodaj do swoich okularów ochronę przed światłem niebieskim. Zmniejszysz ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych związanych ze światłem niebieskim i być może zauważysz, że będziesz spać spokojniej. Dzieje się tak, ponieważ niebieskie światło zakłóca nasz naturalny cykl produkcji melatoniny i może opóźniać naturalny czas zasypiania.

A ponieważ ochrona przed światłem niebieskim będzie idealnie wtopiona w soczewki okularów przeciwsłonecznych, nie stracisz żadnych punktów za styl!

Przygotuj się na Narodowy Dzień Okularów Przeciwsłonecznych, który jest tuż za rogiem. Narodowy Dzień Okularów Przeciwsłonecznych przypada na 27 czerwca. Oficjalny hashtag Rady ds. Widzenia, którym można świętować to #NationalSunglassesDay i #SunglassSelfie. Co robisz w Narodowy Dzień Okularów Przeciwsłonecznych?

Aby dodać ochronę BluTech do okularów przeciwsłonecznych, skontaktuj się z najbliższym dealerem. Odwiedź naszą stronę z lokalizatorem sprzedawców, aby znaleźć jednego z nich w Twojej okolicy: https://blutechlenses.com/dealers/.

Znajdź BluTech w pobliżu siebie

Partnerem naszego serwisu jest strona AVM4You.pl, hurtownia optyczna z dużym wyborem okularów antyrefleksyjnych.

kontakt@chustomania.pl